Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd

  • Chiny Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent
marki Chansheng
Ilość pracowników >100
Coroczne wyprzedaże 3000000-4000000
Rok założenia 2001
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

Baoji City Changsheng Titanium Co., Ltd jest zarejestrowana w 2006 roku. Kapitał zakładowy w wysokości 10 milionów juanów, osoba prawna to Zhao Wenhua.Przed 2006 rokiem fabryka powstaje jako kuźnia, nie zarejestrowana.Rok 2006 był początkiem dla Changsheng Titanium Co. Fabryka znajduje się w dzisiejszej dzielnicy Baotai Road Weibin nr 26, Baoji City, prowincja Shaanxi.Fabryka zajmuje się głównie kuciem, kontynuując poprzedni tryb przetwarzania, ale waga rozszerzyła się prawie 30 razy i była na dobrej drodze.W 2008 roku przeszła certyfikację ISO 9001.
W 2010 roku została zarejestrowana Baoji City Changtai Metals Trading Co., Ltd z kapitałem w wysokości miliona juanów.Osobą prawną był Zhao Wenli.Znajdował się w dzisiejszej dzielnicy Baotai Road Weibin nr 26 w Baoji City w prowincji Shaanxi.

Historia

image image

To jest stary wygląd fabryczny.Baoji City Changsheng Titanium Co., Ltd jest zarejestrowana w 2006 roku. Kapitał zakładowy w wysokości 10 milionów juanów, osoba prawna to Zhao Wenhua.Przed 2006 rokiem fabryka powstaje jako kuźnia, nie zarejestrowana.Rok 2006 był początkiem dla Changsheng Titanium Co. Fabryka znajduje się w dzisiejszej dzielnicy Baotai Road Weibin nr 26, Baoji City, prowincja Shaanxi.Fabryka zajmuje się głównie kuciem, kontynuując poprzedni tryb przetwarzania, ale waga rozszerzyła się prawie 30 razy i była na dobrej drodze.W 2008 roku przeszła certyfikację ISO 9001.

W 2010 roku została zarejestrowana Baoji City Changtai Metals Trading Co., Ltd z kapitałem w wysokości miliona juanów.Osobą prawną był Zhao Wenli.Znajdował się w dzisiejszej dzielnicy Baotai Road Weibin nr 26 w Baoji City w prowincji Shaanxi.

 

 

image image image

W 2018 roku utworzono Baoji Special Steel Titanium Industry Co., Ltd, współdzieloną przez Changsheng Titanium.Co.Obecnie jest to największa w Polsce walcownia rur.

W 2018 roku firma Baoji City Enst Metal Co., Ltd została założona przez Changsheng Titanium Co --- największego udziałowca.Ernest to największa walcownia prętów w okolicy.

image
 
image
Maszyna do walcowania rur Panorama

 

image

Wyprostuj maszynę

image

Kontrola

W 2019 roku Changsheng jest wyznaczony wyłącznie do sprzedaży elektrody tytanowej przez Northwest Research Institute. Jest to pierwszy projekt wspierany przez rząd, który Changsheng osiągnął wraz z przedsiębiorstwem państwowym. W promocji produktów z anodą tytanową firma Changsheng pomyślnie przekształciła się z firma handlowa do zintegrowanego przedsiębiorstwa przemysłowego i handlowego. W tym samym roku, opierając się na silnej sile technicznej północno-zachodniego instytutu, sprzedaż Changsheng wzrosła o 30%. Szacowana wielkość sprzedaży w 2020 r. wynosi 30 milionów RMB.

 

image

Warsztat maszynowy

image

Warsztat powlekania

 

--- O nazwie firmy ---

 

Baoji City Changsheng Titanium Co., Ltd, Changsheng pochodzi z idiomu dobrobytu, co oznacza, że ​​​​firma firmy prosperuje, utrzymuje sto lat sukcesu. Baoji City Changtai Metal Trading Co., Ltd., Changtai, oprócz znaczenia pomyślność firmy, a także nadzieja pokojowego i pokojowego narodu.

 

--- O Logo ---

 

 

image

Logo Changsheng to litera S składająca się z dwóch liter C, a CS to inicjały Changsheng.Z kształtu C jest jak nasza zakrzywiona dłoń, z dwiema rękami reprezentującymi dwie osoby.Firma została założona przez braci Zhao – Zhao wenhua i Zhao wenli.Obie ręce są ściśle powiązane, aby reprezentować wspólne wysiłki dwóch braci. Oprócz głębokiej implikacji, taki projekt i dobór kolorów są również bardzo wybredne i estetyczne.

 

--- O założycielach ---

 

Przed 2001 r. wszyscy bracia Zhao byli pracownikami Baoti Group, ponieważ ich rodzice byli pracownikami Baoti. Po 2000 r., gdy zmienił się ogólny kształt kraju, lokalne władze zaczęły zachęcać pracowników do rozpoczęcia działalności gospodarczej. W tym kontekście bracia Zhao rozpoczęli nowa próba, utworzenie warsztatu kuźniczego, prototyp firmy Changsheng Titanium Co.Pierwotny warsztat miał nieco ponad 200 metrów kwadratowych i trzech pracowników.Zhao wenhua, starszy, był odpowiedzialny za zarządzanie warsztatem i kontrolę procesu.Zhao wenli, młodszy, kierował działalnością firmy. Starszy jest rygorystyczny i praktyczny, ma jasny pomysł i realizację kierunku i zarządzania fabryką.Młodszy jest towarzyski, dobry w komunikacji i przydatny w rozwoju biznesu. Wspólnymi siłami zarejestrowali firmy Changsheng i Changtai odpowiednio w 2006 i 2010 roku.

 

--- O Zespole Sprzedaży Zagranicznej ---

 

Punkt zwrotny nastąpił w 2008 roku, kiedy kryzys na rynku kredytów subprime w USA odbił się na światowej gospodarce. Działalność firmy Changsheng boryka się z poważnym spadkiem i jest w złym stanie. Nikt nie przypuszczał, że po drugiej stronie oceanu nadejdzie burza finansowa ogarniają małe i średnie przedsiębiorstwa w Chinach. Jednak to właśnie ten ogromny szok rynkowy skłonił dwóch liderów do ponownego przemyślenia pozycjonowania firmy. Chiny przystąpiły do ​​WTO w 2001 roku, a do 2008 roku chińskie przedsiębiorstwa cieszyły się ogromnymi dywidendami przyniesionymi przez ekonomiczne otwarcie na świat zewnętrzny. Ale tak naprawdę nie rozumie koncepcji integracji światowej. To kryzys na rynku kredytów subprime w USA w 2008 r. uderzył w Baoji, odległe miasto trzeciego rzędu w północno-zachodnich Chinach, i sprawił, że chińskie MŚP naprawdę zrozumiały tę koncepcję globalnej integracji. Następnie, aby naprawdę zdobyć przyczółek w przyszłości, firma musi udać się do centrum tego świata.Dlatego w krytycznym momencie dla przetrwania przedsiębiorstwa obaj liderzy postanowili pójść pod prąd i przenieść działalność firmy z wewnętrznej na zewnętrzną. Po raz pierwszy kierownictwo firmy dokonało dogłębnego myślenia o przyszłości firmy filozofia przetrwania, która ukształtowała tę decydującą zmianę. Tak więc w 2008 roku firma Changsheng zaczęła przekształcać się w biznes handlu zagranicznego, opierając się na Alibaba.W 2010 roku firma Baoji City Changtai Metals Trading Co., Ltd. została oficjalnie zarejestrowana.Kapitał zakładowy w wysokości 1 miliona, osoba prawna to Pan Zhao Wenli.Zarejestrowany adres to 26 Baoti Road, Wei Bin District, Baoji City.W 2013 roku liczba spółek handlowych sięgała jednorazowo 10 firm.W 2017 roku, biorąc pod uwagę wprowadzenie talentów firmowych, w wysoko rozwiniętej stolicy Xi'an powstało Xi'an Office.W 2019 roku firma Baoji Changtai Metal Trading Company oficjalnie wyprowadziła się z fabryki i zamieszkała w ekskluzywnym biurowcu w centrum handlowym.W ramach tego procesu wewnętrzne organy funkcjonalne ministerstwa handlu zagranicznego były stopniowo ulepszane, rozszerzając się z pojedynczego wydziału gospodarczego na wydzielone z wydzielenia operacyjnego, handlowego, administracyjnego i biznesowego wydziały wielofunkcyjne.

 

image

Stare biuro sprzedaży

image

Dzisiejsze biuro

image

Kącik zagranicznego zespołu sprzedaży

image

Pokój spotkań

Usługa

CIĘTE NA DŁUGOŚĆ

Zwoje lub folie cięte na wymiar mogą być dostarczane w szerokiej gamie szerokości i długości.Kupuj to, czego potrzebujesz, a nie to, co mamy.

Dla Changsheng ważne jest, aby nasi klienci mogli kupić to, czego potrzebują w odniesieniu do produktów w arkuszach i taśmach.Niejednokrotnie standardowy produkt z taśmy lub blachy nie spełnia potrzeb naszych klientów.Może być za duży jak na ich wymagania.

Changsheng oferuje niestandardowe szerokości i długości w arkuszach tytanu lub produktach foliowych.W ten sposób nasi klienci czerpią ogromne korzyści finansowe, ponieważ nie muszą kupować więcej materiału, niż faktycznie potrzebują.

Jedną z rekomendacji dotyczących oszczędności, jakie mamy dla tego produktu, jest przekazanie przez klienta gotowego rozmiaru części, abyśmy mogli wybrać produkt, który jest dostosowany do jednej lub wielu części.Koreluje to z wydawaniem mniejszej ilości gotówki na surowiec oraz generowaniem mniejszej ilości złomu w procesie produkcyjnym.Im bardziej opłacalne możliwości możemy zaoferować naszej bazie klientów, tym bardziej konkurencyjni mogą być nasi klienci na swoim rynku.

PRODUKCJA

Fabrykacja- Changsheng jest dystrybutorem produktów z tytanu.

Naszą podstawową działalnością jest dostawa surowców tytanowych.Nasza kadra posiada praktyczne doświadczenie w obróbce precyzyjnej oraz w pracach produkcyjnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy w obróbce lub wytwarzaniu tytanu, skierujemy Cię do najlepszych w branży, z którymi możesz się bezpośrednio skontaktować.Ponieważ większość naszych klientów to warsztaty mechaniczne lub producenci, z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze producenta tytanu do Twojego projektu.

TYTANOWY BELKA OKRĄGŁA VS BELKA GRUNTOWA

Metal może być produkowany w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów.Te kształty mogą często wyglądać podobnie – na przykład rura i rura – ale mają bardzo różne atrybuty i zastosowania.

Dotyczy to również kilku okrągłych kształtów: okrągłego pręta i precyzyjnego pręta szlifowanego.

CIĘCIE LASEROWE

Cięcie laserowe: Changsheng może zapewnić cięcie laserowe w oparciu o określone wymagania klienta.

Cięcie laserowe blach tytanowych według specyfikacji i rysunków klienta jest jedną z wielu opcji cięcia dostępnych dla klientów Changsheng.Gdy klient poszukuje części z precyzyjną, czystą, gładką, prostą krawędzią, cięcie laserowe może być opcją, która zaspokoi jego potrzeby.Po prostu prześlij nam swój rysunek części, a my zajmiemy się wszystkimi pracami.

PRZEMIAŁ

Frezowanie: Changsheng może zapewnić frezowanie w oparciu o określone wymagania klienta.

Chanshengmoże zapewnić frezowanie w oparciu o określone wymagania klienta.Proces frezowania polega na stopniowym usuwaniu określonej ilości metalu z przedmiotu obrabianego w celu uzyskania zgrubnego wykończenia frezu.Jest to usługa o wartości dodanej, któraChanshengjest w stanie zaoferować klientom.

W celu obniżenia kosztów wewnętrznych,Chanshengklienci mogą poprosić o wykończenie bloków Ti.Celem naszego klienta jest otrzymanie produktu odChanshengktóry jest frezowany zgodnie z ich specyfikacją.W ten sposób,Chanshengostatecznie wyeliminował proces produkcyjny w sklepie naszego klienta.

Daj nam znać, czy potrzebujesz 6-stronnego frezowania czworokątnego, czy frezowania górnego dolnego.

CIĘCIE PIŁĄ TAŚMOWĄ

Cięcie piłą taśmową:Chanshengoferujemy różne rozmiary cięcia wykonane z produktów płaskich, takich jak bloki, kręgi, arkusze i płyty oraz produktów długich, takich jak okrągłe, kwadratowe lub prostokątne kęsy i pręty przy użyciu precyzyjnych pił taśmowych.

Cięcie piłą jest u nas podstawowym procesem cięcia.Nasi klienci mogą wymagać prętów, kęsów, blach, bloków, wyrobów długich, okrągłych i prostokątnych, ciętych na określone wymiary.Chanshengchętnie się zakwateruje.Posiadamy zarówno piły do ​​cięcia, jak i piły do ​​płyt, aby sprostać dużemu zapotrzebowaniu na tę usługę o wartości dodanej.Nasze piły taśmowe poradzą sobie z każdym produktem okrągłym, prostokątnym lub kwadratowym, który mamy w magazynie.Chanshengmoże wyciąć 1 sztukę lub 10 000 sztuk zgodnie z wymaganiami dotyczącymi długości.Żadna praca nie jest zbyt mała ani żadna praca nie jest dla nas zbyt duża.Nasze zaplecze pozwala nam zapewnić szybką realizację wyciętych elementów niezależnie od objętości.

CIĘCIE WODĄ

Cięcie strumieniem wody — precyzyjne, wysokociśnieniowe urządzenia do cięcia strumieniem wody zapewniają produkty o kształcie zbliżonym do netto, co zmniejsza koszty surowców.Pozwala to również na niewielką lub żadną dodatkową obróbkę, ponieważ cięte powierzchnie będą miały dobrą gładkość.

Używamy precyzyjnej maszyny do cięcia strumieniem wody tylko do naszych blach/płyt Titanium.Z przykrością nie podejmujemy prac związanych z cięciem blach lub blach dostarczonych przez klienta.

Korzyści z cięcia strumieniem wody obejmują:

• Brak strefy wpływu ciepła, w której dokonano cięcia
• Brak naprężeń dodawanych do materiału podczas procesu cięcia
• Redukcja operacji obróbki wtórnej dzięki precyzyjnym tolerancjom skrawania
• Zmniejszenie zużycia materiału dzięki minimalnemu rzazowi i wykorzystaniu oprogramowania do nestingu
• Możliwość cięcia złożonych części zgodnie z rysunkami Auto-CAD
• Cięcie strumieniem wody zapewnia kształty bliskie siatce, zapewniając naszym klientom oszczędności kosztów.

POLEROWANIE

Polerowanie - Changsheng może dostarczyć materiał w stanie wypolerowanym.Arkusze tytanu dostarczane do młyna zawsze będą miały drobne rysy związane z manipulacją.Jeśli potrzebujesz materiałów bez zarysowań, możemy wypolerować powierzchnię zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Niektóre zastosowania, takie jak elementy architektoniczne, wymagają, aby materiały były błyszczące i wypolerowane ze względów estetycznych.Możemy dostarczyć produkty w stanie mocno wypolerowanym i wypolerowanym, wolne od jakichkolwiek rys i linii.

Nasz zespół

Do tej pory posiadamy trzy główne linie produkcyjne do wytwarzania tytanu i stopów tytanu.Obydwa dotyczą materiałów tytanowych, w tym prętów / odkuwek tytanowych, kolb z tytanu, tytanowych łączników rurowych / rurowych i tak dalej.Drugi dotyczy niestandardowych części maszyn, na przykład wymiennika ciepła, chłodnicy, automatycznej rury wydechowej, roweru tytanowego i elektrody tytanowej itp. Głównie dla Ameryki Północnej, Azji Południowo-Wschodniej, Europy i Rosji.

 

Company introduction_副本

 

Wspieramy i realizujemy nowoczesne duchy zarządzania korporacją.Nasz system zarządzania jakością jest realizowany ściśle zgodnie z normą ISO9001:2000.Wszystkie eksportowane produkty są przestrzegane w międzynarodowych standardach ASTM, co skutecznie gwarantuje jakość i dostawę produktów.

 

a1 a2

 

Posiadamy zaawansowaną technologię przetwarzania, nowo opracowane produkty i naukowe ideały kulturowe. Posiadamy niezależny dział badawczo-rozwojowy.W linii do produkcji rur osiągnęliśmy bardzo wiele.Nasza technologia przędzenia dużej rury bezszwowej jest zaawansowana w Chinach. Posiadamy własny certyfikat patentowy.Nasza linia produkcyjna rur Gr5 znajduje się w pierwszej trójce na świecie.Sprzęt produkcyjny jest sprowadzany z Niemiec.

 

ISO英文_副本 专利_副本

 

Nalegamy, aby na pierwszym miejscu stawiać ludzi i klientów, a teraz cały zespół stara się zbudować lepszą korporację z zaawansowaną technologią, naukowym zarządzaniem, pierwszorzędnymi talentami i dostatnią przyszłością. Będziemy korzystać z naszych doskonałych produktów i usług naukowych, ramię ramię w ramię z naszymi prawdziwymi przyjaciółmi, aby poszerzyć rynek międzynarodowy.

„Muszę włożyć dużo więcej wysiłku, aby robić to, co lubię.Muszę wiedzieć, że na tej drodze może być wiele trudności.Nie poddam się, będę nalegał na pójście, a czasem nie dostanę tego, czego chciałem, pożądanego rezultatu.Ale proszę uwierz, że nawet jeśli jesteś nawadniany na jałowej ziemi, zawsze nadejdzie dzień, w którym zakwitniesz jak kwiaty, więc trzymaj się tego.

----- Do wszystkich Chansheng

 

IMG_2581的副本

Zostaw wiadomość