Linia produkcyjna

https://www.linked-reality.com/company/15706/en#seoscene_16692

Posiadamy wysokiej jakości profesjonalne produkty, a także zaawansowane linie produktów i urządzenia.Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie. Wraz ze wzrostem wymagań rynku stale zaspokajamy potrzeby klientów, aktualizując produkty w celu ulepszenia systemów produkcyjnych, poprawy jakości.

OEM / ODM

Mamy specjalny zespół projektowy, który spełni Twój projekt OEM.Po prostu daj mi znać swój pomysł, wykonamy projekt 3D do sprawdzenia. Umowa o zachowaniu poufności zostanie zaoferowana w celu ochrony prawa do kopiowania. Rozsądna cena i pełne linie produkcyjne, aby spełnić Twoje potrzeby produkcyjne Ściśle zespół QC, aby upewnić się, że wszystkie produkty spełniają standardy. Możemy ściśle przestrzegać prośby klienta o rzemiosło. WZapraszamy do dyskusji na temat OEM lub ODM.

R & D

Posiadamy profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy w terenie, który zapewnia produkty o najlepszej jakości i wysokiej stabilności.Współpracuje ze znanymi uczelniami wyższymi i instytucjami badawczymi w kraju i za granicą.Szereg głównych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

Zostaw wiadomość